דיקור קוסמטי ויתרונותיו

 

זוהי שיטה חלופית ובטוחה לניתוח או בוטוקס.  טיפול קוסמטי זה מגיע מדיקור המסורתי. באופן טבעי מקנה מראה צעיר, חלק ובריא של העור. לא כמו הזרקה, דיקור קוסמטי מטפל לא רק בסימני הזדקנות אלא גם בבריאות כללית של העור.

מטפל מוסמך בדיקור, יחדיר כ40-70 מחטים קטנות ללא כל כאב. כשהמחטים חודרות את העור, הן יוצרות חתך זעיר בדפנות העור, מה שנקרא מיקרו-טראומה חיובית. כשהגוף חש בחתכים אלו, הוא מתחיל תהליך שיקום. על אותו עיקרון עובד ניתוח בכדי להגיע לתוצאות הבהרה ונוגדות הזדקנות, בהבדל לדיקור קוסמטי הפחות אינטנסיבי והמפעיל עד כ 50 מחטים.

דיקור המחט מעורר את מערכות הדם והלימפה, שעובדות היטב ביחד כדי להוביל חומרים מזינים וחמצן לתאים, המזינים את העור מבפנים כלפי חוץ. מה שגם משפר את גוון העור. זה משפר אלסטיות ומפחית קמטים.

הדיקור מחייה את העור, מקנה גוון בהיר לעור כתוצאה מזרימת דם וחמצן לאזור. המטרה היא ליצור שינויים ארוכי טווח, לעומת שינויים קצרי טווח בבוטוקס. המרצת קולגן טובה יותר, גוון עור בהיר יותר, הפחתת מתח בלסת, ומראה רך בנוסף לתועלת הבריאותית כמו הפחתת חרדה ומתח.

מומלץ לבצע כשני טיפולים בשבוע למשך 5-10 טיפולים כדי להחיות את העור, ולאחר מכן להמשיך לתחזק את השינוי כל 4-8 שבועות.

תופעות לוואי אפשריות הן חבורות קטנות לאחר הדיקור, אבל הן עוברות עד כשבוע לאחר הטיפול. מומלץ להתייעץ לפני תחילת טיפול, ולהימנע לבצע אותו למטופלים עם הפרעות דימום או סכרת סוג 2. ניתן לדעת אם בעת פציעה הפצע מחלים מהר.

 

 

לפרטים והרשמה


לפרטים והרשמה
Call Now Button