טיפולי הצרת היקפים והמסת צלוליט

טיפול בהצרת היקפים מהו?

הצרת היקפים והמסת צלוליט היא בעיה אסתטית שמגיעה עקב הצטברות של שומן תת עורי הגורמת לגבשושים ולמראה עור לא אחיד באזורים כמו הבטן,זרועות,ישבן וירכיים. בעצם הצלוליט מתרחשת כאשר זרימת הדם וניקוז הרעלים בהם אזורי השומן אינם פועלים כנדרש. עקב זאת רקמת הקולגן המחברת בין התאים מתעוותת ומשנה את הצורה שלה וחודרת את התאים עצמם. המהלך הזה גורם לתאים הגדושים להיצמד לשכבת העור העליונה ומכאן נוצרות גבשושים ומרקם עור התפוז האופייני.

 

טיפול בהצרת היקפים ובצלוליט

ישנן מספר שיטות הקיימות בהצרת היקפים והעלמת צלוליט אשר מתבססות על טכניקות שונות:

טכניקה שנקראת עיסוי להפחתת צלוליט דומה לסוגים האחרים בעיסוי חוץ מפרמטר אחד , והיא המטרה שלו. הוא נעשה על ידי שמנים מיוחדים אשר מחזקים את העור וגורמים לו להיות אלסטי יותר ,זה עיסוי נמרץ ואינטנסיבי וככל שהוא אינטנסיבי יותר, ההשפעה שלו מתגברת..

העבודה של העיסוי היא פעולה פנימית ברקמות הגוף העמוקות, כמו ניקוז לימפטי ושיפור זרימת הדם בגוף. שיטת העיסוי היא בעצם הדרגתית אשר מתחילה מחלקו התחתון של הגוף ועולה כלפי מעלה, בנוסף, משתמשים בתוספות שמנים ארומתיים, אשר עוזרים בניקוז הלמפתי וניקוי הרעלים מן הגוף. ובסופו של דבר הם מונעים מהצלוליטיס להתקהל באזורים מסוימים בגוף.

תזונה בריאה

בנוסף לפעולת העיסוי משלבים תזונה בריאה אשר מחזקת את הגוף וגורמת לו ללחות.

 

קליניקת  GODELMAN  הפעילה כבר מעל ל -22 שנה מנהל הקליניקה ודוקטור  שמעון גודלמן N.D נותנת את הטיפולים האולטימטיביים ביותר לטיפול הבעיה כגון: טיפולי פרקים, טיפולי פגיעות ספורט,טיפולי עיסוי תינוקות טיפול בכאב גב כרוני, טיפול בכאב גב במצב אקוטי, חבישת קנזיוטייפ, טיפול דיקור סיני, טיפולים נירולוגיים (CVA,מיגרנה, ניורופתיה), טיפולי הרזיה, טיפולי המסת צלוליט והצרת היקפים.

המרפאה ממוקמת בבניין משרדים באזור המרכזי של העיר אשדוד.

הבניין כולל גישה נוחה לנכים, חנייה ללא תשלום, מעלית