טיפולי עיסוי רפואי

אנשים בכל הגילאים פונים לעיסוי רפואי כטיפול ללחץ חיי היום יום, פציעות, תנאים כרוניים ואקוטיים, כמו כן גם כדי לעזור לשמר את הבריאות. עיסוי רפואי הוא אחד מן השיטות אמנות הריפוי העתיקות, עוד מלפני כ-3,000 שנה, לפי נתוני סין.

באמצעות שיטות להפעלת הרקמות הרכות, העיסוי משחרר לחץ ועייפות, ובאותה עת משפר את מחזור הדם. בהתייחס לסוג העיסוי, טכניקות יכולות לכלול: ליטוף, לישה, הקשה או לחיצה ממושכת.

עיסוי יכול להפחית חרדה וכאבים לאנשים עם תנאים ו/או מחלות כרוניות, כמו סרטן, ולהפחית לחץ פיזי. הוא יכול לסייע במצבים של מתח הנובע מלחץ, תשישות ועייפות המלווים למחלת הסרטן, אי סדירות בשינה, לחץ דם גבוה, סכרת, כאבי גב תחתון ודיכאון, הם רק חלק מהרשימה.

סוגי עיסויים המוצעים: עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שוודי, טכניקות דיקור סיני, עיסוי לימפתי, עיסוי תינוקות, עיסוי נשים בהריון.

תנאים שמטופלים-

מחקרים הראו כי עיסוי יכול להוריד לחץ דם גבוה, להוריד קצב לב, ולשפר מחזור דם, וזרימה בלימפה. הוא גם מרגיע שרירים, משפר טווח תנועה, ומגביר אנדורפינים. אשר יכול לשפר את הטיפול הרפואי.

עיסוי אינו מגביר את כוח השריר, אך כן יכול לעורר שרירים חלשים ולא פעילים. אשר מסייע לפצות על חוסר פעילו וחוסר פעילות גופנית הנגרמת על ידי מחלה או פציעה.

עיסוי יכול לעזור לטפל במצבים פזיים הקשורים ללחץ כולל:

חרדה ודיכאון.

עייפות וחולשה.

כאבי ראש ומיגרנות.

כאב, כולל מתח בשרירים, גב, כתפיים וצוואר.

פציעות חוזרות.

הערכה-

בפגישה הראשונית, המטפל בעיסוי רפואי ישאל אותך כמה שאלות על המצב הרפואי ואילו סימפטומים אתה חווה, על מנת לאבחן את הטיפול הטוב ביותר בשבילך. אנא עדכן את המטפל שלך במצבך הבריאותי ובתרופות שאתה לוקח במידה וכן. כמו כן המטפל יקבע איתך על אילו חלקים בגוף יתבצע העיסוי.

טיפול-

הטיפול יתבצע בחדר לטיפולים, להרגשת נוחות המרבית. אתה תבחר כיצד להתפשט לעיסוי, המטפל ישאיר אותך בחדר עד שתהיה מוכן, ואתה תכסה עצמך באמצעות מגבת ו/או סדין נקיים.

דיקור סיני יכול להיעשות בבגדים.

לאחר העיסוי אתה עשוי להרגיש ישנוני ורפוי, או אתה יכול לחוות זרימת אנרגיה, מודעות וריכוז.

עיסוי מסייע לשחרר רעלים מרקמות הרכות, לכן מומלץ לשתות מספיק מים שיוכלו להוציא אותם מהגוף.

לפרטים והרשמה


לפרטים והרשמה
Call Now Button