טיפולי עיסוי רפואי

אנשים בכל הגילאים פונים לעיסוי רפואי כטיפול ללחצי היום יום, פציעות, כאבים כרוניים ואקוטיים, כמו גם שימור הבריאות. עיסוי רפואי הוא אחת משיטות הריפוי העתיקות, שהיו קיימות בסין עוד לפני כ-3,000.

באמצעות הפעלת לחץ על הרקמות הרכות, ניתן להשתחרר מלחץ ועייפות, ובאותה עת לשפר את מחזור הדם. קיימות טכניקות עיסוי שונות הכוללות: ליטוף, לישה, הקשה או לחיצה ממושכת.

עיסוי יכול להפחית חרדה וכאבים אצל אנשים הסובלים ממחלות כרוניות, כמו סרטן. הוא יכול לסייע במצבים של מתח הנובע מלחץ, תשישות ועייפות המתלווים למחלת הסרטן, אי סדירות בשינה, לחץ דם גבוה, סכרת, כאבי גב תחתון ודיכאון, וזה רק חלק מהרשימה.

סוגי עיסויים המוצעים: עיסוי רקמות עמוק, עיסוי שוודי, טכניקות דיקור סיני, עיסוי לימפתי, עיסוי תינוקות, עיסוי נשים בהריון.

מחקרים הראו כי עיסוי יכול להוריד לחץ דם גבוה, להוריד קצב לב, ולשפר מחזור דם וזרימה בלימפה. הוא גם מרגיע שרירים, משפר טווח תנועה, ומגביר אנדורפינים. 

עיסוי אינו מגביר את כוח השריר, אך כן יכול לעורר שרירים חלשים ולא פעילים. דבר המפצה על חוסר פעילות גופנית הנגרמת על ידי מחלה או פציעה.

עיסוי יכול לעזור לטפל במצבים פיזיים הקשורים ללחץ:

חרדה ודיכאון.

עייפות וחולשה.

כאבי ראש ומיגרנות.

כאב, כולל מתח בשרירים, גב, כתפיים וצוואר.

פציעות חוזרות.

הערכה

בפגישה הראשונית, המטפל בעיסוי רפואי ישאל אותך כמה שאלות על המצב הרפואי ואילו סימפטומים אתה חווה, על מנת לרשום לך את טיפול הטוב ביותר בשבילך. אנא עדכן את המטפל במצבך הבריאותי ובתרופות שאתה לוקח. כמו כן, המטפל יקבע איתך על אילו חלקים בגוף יתבצע העיסוי.

טיפול

הטיפול יתבצע בחדר טיפולים. 

דיקור סיני יכול להיעשות בבגדים.

לאחר העיסוי אתה עשוי להרגיש ישנוני ורפוי, או להפך, לחוות זרימת אנרגיה, מודעות וריכוז.

עיסוי מסייע לשחרר רעלים מרקמות הרכות, לכן מומלץ לשתות מספיק מים שיוכלו להוציא אותם מהגוף.

    לפרטים והרשמה


      לפרטים והרשמה
      Call Now Button