טיפולי פגיעות ספורט

#עיסוי באשדוד,#טיפולים,#מגע,#

עיסוי רפואי משקם לאחר פגיעת ספורט

שיקום לאחר פגיעה או פציעה קשה, הינו תהליך מפרך שדורש סבלנות רבה. המטרה העיקרית של שיקום פיזיותרפיה היא לחזק ולשפר גמישות, וטיפולים אלה מבוצעים זמן קצר לאחר הפציעה, על מנת לאפשר החלמה תקינה ומעקב אחרי השיקום.

עיסוי רפואי, משחק תפקיד קריטי בתור תוסף לכלל טיפולי השיקום שמבוצעים אחרי פציעה ספורטיבית או טראומה. העיסוי עוזר לגוף לנקז יותר חמצן וחומרים מזינים לאזור הפגוע, על ידי שיפור זרימת הדם באזור והרגעת השרירים, דבר המביא להחלמה מהירה יותר. הרצועות הפגועות מחלימות בצורה נכונה ויעילה.

עיסוי רפואי כטיפול

החל מברך היוצאת ממקומה וכלה בקרסול נקועה, שרירים מכווצים או פגועים, שברים למיניהם, עיסוי רפואי נותן מענה לכל הבעיות הללו, ומוביל להחלמה מהירה.

מרפאת גודלמן, פועלת לפי שיטת טיפולים שפותחה על ידי ד"ר שמעון גודלמן עצמו, ד"ר גודלמן מבצע טיפולים מותאמים אישית למצבו של המטופל.

המטפל משפר את זרימת הדם של המטופל על ידי לחיצות ממוקדות וטכניקה אישית. זרימת הדם תורמת לחימום השרירים, ויכולה למנוע הידבקויות של הרקמות הפצועות וגם לנקז את כל הנוזלים מהרקמה הפגועה מה שמביא לריפוי מהיר יותר ויעיל יותר.

במקרים של פציעות ספורט בשריר הירך האחורי, מתיחה של רקמת השריר ושחרור הרקמה הצלקתית המתפתחת באזור הפגוע, יכולים להביא להחלמה מהירה מאוד, כלומר, הספורטאי יוכל לחזור לפעילותו בהקדם האפשרי. סוגים רבים ומגוונים של עיסוי עשויים לעזור לכאבים בגב ולהתכווצויות בצוואר וכאב עצבי, וביניהם:

1.עיסוי שוודי – לפי שיטות הטיפול של מרפאת גודלמן, עיסוי שוודי הינו טכניקה מאוד מיוחדת אשר מעניקה גם הרגעה וגם רפיון של השרירים אשר מביא להחלמה ושיפור זרימת הדם.

  1. עיסוי רפואי עמוק – שיטת טיפול ייחודית המאפשרת לנקז חומצה לקטית מרקמת השריר, כמו כן מאפשרת לנקז חומרי פסולת ממערכת הלימפה. פעולה זו מאפשרת זרימת דם "טרי" העשיר בחומרים מזינים, לרקמה הפגועה, ומאיץ את ההחלמה.

שיקום לאחר שבר וטראומה

אם הספורטאי משתקם משבר, חשוב לבצע טיפולי עיסוי על מנת למנוע התקשחות והתקבעות של השרירים מסביב לפציעה כתוצאה מהקיבוע של הגבס וחוסר התזוזה של המקום הפגוע.

פגיעת ספורט או כל פגיעה אחרת, חייבת להיות מטופלת בעיסוי על מנת למנוע נוקשות והתקבעות הרקמה.

האבחון והייעוץ האישי שלך

העיסוי הרפואי, נועד גם להקל על הכאב של הפציעה בדרכים טבעיות ולא כימיות, בעזרת התמדה מצד צוות המטפלים וכמובן שיתוף הפעולה של המטופל עצמו.

בקליניקה שלנו אתם תקבלו יחס אישי ואבחון מדויק על ידי צוות הרופאים של מרפאת גודלמן.

הטיפול במרפאת גודלמן, משלב את כל הטכניקות של הרפואה המשלימה. המומחים שלנו עברו הכשרה בכל תחומיה המגוונים של הרפואה האלטרנטיבית.

 

 

 

    לפרטים והרשמה


      לפרטים והרשמה
      Call Now Button