טיפולי פגיעות ספורט

#עיסוי באשדוד,#טיפולים,#מגע,#

עיסוי רפואי משקם לאחר פגיעת ספורט-

שיקום לאחר פגיעה או פציעה קשים, הינם תהליך מפרך שדורש סבלנות רבה. המטרה עיקרית של שיקום פיזיותרפיה היא לחזק ולשפר גמישות, וטיפולים אלה מבוצעים זמן קצר לאחר הפציעה , על מנת לאפשר החלמה תקינה ומעקב אחרי השיקום.

עיסוי רפואי, משחק תפקיד קריטי בתור תוסף לכלל טיפולי השיקום שמבוצעים אחרי פציעה ספורטיבית או טראומה. על ידי שיפור זרימת הדם באזור והרגעת השרירים , העיסוי עוזר לגוף לנקז יותר חמצן וחומרים מזינים לאזור הפגוע, מה שמביא להחלה מהירה יותר. העיסוי מביא להחלמה מהירה יותר, הרצועות הפגועות מחלימות בצורה נכונה ויעילה.

עיסוי רפואי כטיפול-

החל מברך היוצאת ממקומה וכלה בקרסול נקועה , שרירים מכווצים או פגועים, שברים למיניהם, עיסוי רפואי נותן מענה לכל הבעיות הללו, ונותן יד להחלמה מהירה של הפציינט.

מרפאת גודלמן, פועלת לפי שיטת טיפולים שפותחה על ידי ד"ר שמעון גודלמן בעצמו, ד"ר גודלמן מבצע טיפולים מותאמים אישית למצבו של מהמטופל.

על ידי לחיצות ממוקדות, וטכניקה אישית , המטפל משפר את זרימת הדם של המטופל, זרימת הדם תורמת לחימום השרירים, על שיפור הזרימה של הדם, זה יכול למנוע הידבקויות של הרקמות הפצועות וגם לנקז את כל הנוזלים מהרקמה הפגועה מה שמביא לריפוי מהיר יותר ויעיל יותר.

במקרים של פציעות ספורט בשריר הירך האחורי, מתיחה של רקמת השריר ושחרור של הרקמה הצלקתית המתפתחת באזור הפגוע , יכולים להביא להחלמה מאוד מהירה, מה שאומר שהספורטאי יוכל לחזור לפעילותו בהקדם האפשרי. לכאבים בגב ולהתכווצויות בצוואר וכאב עצבי, סוגים רבים ומגוונים של עיסוי עשויים לעזור מאוד, וביניהם:

1.עיסוי שוודי- לפי שיטות הטיפול של מרפאת גודלמן, עיסוי שוודי הינו טכניקה מאוד מיוחדת אשר מעניקה גם הרגעה וגם רפיון של השרירים אשר מביא להחלמה ושיפור זרימת הדם.

  1. עיסוי רפואי עמוק- שיטת טיפול ייחודית המאפשרת לנקז חומצה לקטית מרקמת השריר , כמו כן מאפשרת ניקוז חומרי פסולת ממערכת הלימפה, פעולה זו מאפשרת זרימת דם "טרי" העשיר בחומרים מזינים, לרקמה הפגועה, ומאיץ את ההחלמה.

שיקום לאחר שבר וטראומה-

אם הספורטאי משתקם משבר, חשוב לבצע טיפולי עיסוי על מנת למנוע התקשחות והתקבעות של השרירים מסביב לפציעה כתוצאה מהקיבוע של הגבס והחוסר תזוזה של המקום הפגוע.

פגיעת ספורט או כל פגיעה, חייבת להיות מטופל על ידי עיסוי על מנת למנוע נוקשות והתקבעות הרקמה, זה יוביל לשיקום של התנועתיות ויהווה הרגעה נעימה וימקד את המטופל על קו מחשבה של ריפוי ושיקום, במקום מחשבות על כאבים, וחרדה כתוצאה מהפציעה.

האבחון והייעוץ האישי שלך-

העיסוי הרפואי, נועד גם להקלה על הכאב של הפציעה בדרכים טבעיות ולא כימיות. בעזרת התמדה מצד צוות המטפלים וכמובן שיתוף הפעולה של המטופל עצמו.

בקליניקה שלנו אתם תקבלו יחס אישי ואבחון מדוקדק על ידי צוות הרופאים של מרפאת גודלמן.

הטיפול במרפאת גודלמן, הוא משולב על ידי כל הטכניקות של הרפואה המשלימה, המומחים שלנו עברו הכשרה בכל תחומיה המגוונים של הרפואה האלטרנטיבית.