טיפול רגשי למבוגרים

טיפול רגשי מתבסס על כך שרוב המצוקות שלנו נובעות ברוב המקרים ממשברים רגשיים שאנחנו נושאים בקרבנו. הבטחון העצמי, פוטנציאל האושר ושמחת החיים המאפשרת שקט נפשי ובריאות פיזית ורוחנית מצויה במפגש עם העולם הרגשי העמוק החבוי בכל אחד מאיתנו.

למידע נוסף לחצו כאן

למי מיועד קורס טיפול רגשי למבוגרים?

קורס טיפול רגשי למבוגרים יכולים לשמש גם כל מי שמעוניין ללמוד גישה טיפולית חדשנית שמאפשרת להגיע למקומות חדשים הן כמטפל וגם להרחיב את עולמו האישי. במכללת גודלמן אנו מלמדים גישה ייחודית ומאמינים בקשר ההדוק והחשוב בין הוראת המקצוע והדרכתו. הלימוד הינו מסע מודרך שבסיומו המודרך יבין את עצמו יותר טוב וכך יוכל גם לטפל בצורה טובה יותר במטופלים.

 טיפול רגשי למבוגריםמי מעביר את הקורס לטיפול רגשי?

המרצים בקורס הם אנשי מקצוע מעולים המטפלים במרפאות ציבוריות ופרטיות

איזה סוגי טיפול רגשי קיימים?

טיפול רגשי כולל בתוכו מגוון גדול של שיטות שונות לטיפול וכולל הכשרות שונות של מטפלים. קיימות גישות של טיפול רגשי באמצעות יצירה והבעה, פעמים רבות הטיפול הינו חווייתי ועוקף את החלקים המילוליים, מטפלים שונים עוברים הכשרות בתחומים של תרפיה באומנות, דרמה, תנועה ועוד. חלק מהגישות כוללות טיפול באמצעות בע"ח, צילום ע"י רפואה משלימה בה יש התייחסות לאיזון בין הנפש לגוף. בין הטיפולים ניתן למצוא: NLP, דיקור סיני, רפלקסולוגיה ועוד.

מהם תנאי הקבלה לקורס טיפול רגשי למבוגרים?

הדרישות ללימודים הן 12 שנות לימוד. אין דרישה לידע קודם או ניסיון כלשהו בתחום והקורס פתוח לאנשים המעוניינים ללמוד תחום מרתק ומעניין זה.

איזה תעודה מקבלים בסיום הקורס?

למסיימי הקורס שעמדו בהצלחה בדרישות הלימודיות תוענק בסופו תעודת בוגר קורס טיפול רגשי מוסמך מטעם מכללת גודלמן.

בשנת 1994 הקים ד"ר שמעון גודלמן את מכללת גודלמן לרפואה משלימה, בה מתקיימים לימודי בוקר וערב, בקבוצות לימוד מצומצמות, כיתות נוחות בהם הסטודנטים רוכשים ידע תיאורטי וניסיון עבודה. במסגרת הלימודים, מומחים ובעלי מקצוע מהטובים בתחומם מעבירים את השיעורים בצורה ברורה וקשובה. כל סטודנט זוכה לליווי צמוד ויחס אישי. בגמר הלימודים מקבלים הבוגרים, תעודה בינלאומית המאפשרת לעבוד בתחום בארץ ובחו"ל. אם אתם מעוניינים לדעת עוד על קורס טיפול רגשי למבוגרים ופרטים נוספים, נשמח אם תתקשרו איתנו קשר בטלפון: 08-8663620 או תצרו איתנו קשר כאן.

לפרטים והרשמה


לפרטים והרשמה
Call Now Button