לימודי דיקור אוזן

אם טיפול בבעיה רפואית לוקח זמן רב אך ללא שיפור זה אומר שלרוב הבעיה שמטרידה אותכם זאת תופעת לוואי של בעיה עמוקה אחרת ולא משנה כמה זמן תטפלו בה, זה לא יעבור לגמרי .

רפואה קונבנציונלית לא בנויה לביצוע מחקרים עמוקים כדי להגיע לשורש הבעיה, 

לא תמיד הרפואה הקונבנציונלית אפקטיבית.

על ידי פגישת איבחון ניתן לחקור ולהבין מה השורש של הבעיה ובעזרת שיטת נוירו סנסורית שפיתחתי, לטפל בו ולשפר את המצב ולעתים קרובות לפתור את הבעיה לגמרי.

📣גבר בן 45. התעוררות בלילות עקב צורך בשירותים (השתנה). 2-3 פעמים כל לילה. לאחר 8 טיפולים שינה רצופה עד הבוקר. 📣אישה בת 42. דלקות ווגינליות כרוניות במשך 4 שנים. לאחר שבועיים של אנטיביוטיקה, חודש רגיעה ודלקת חוזרת. לאחר 8 טיפולים דלקות חלפו. מאז 6 שנים ללא. 📣אישה בת 37. אי-נוחות, לפעמים כאבים וכתוצאה אנאורגזמיה (אי יכולת לחוות אורגזמה) בקיום יחסי מין. לאחר 9 טיפולים חזרה לחיים מלאים והנאה מלאה 📣גבר בן 62. התכווצויות בשוקיים . היה משתמש קבוע בליריקה (לפני זה מגנזיום) עם שיפור של עד 60 %. לאחר 9 טיפולים התכווצויות נעלמו כמעט בכלל. ללא שימוש בתרופה.

 ניתן להמשיך עוד רבות במקרים דומים, אך אני מעדיף להציג באופן כללי אבחונים, שטופלו עם תוצאה מרבית: נימול בגפיים, כאבים במפרקי כפות ידיים, כאבים בקיום יחסי מין (במידה ובדיקות גינקולוגיות הינם תקינות ואין בעיה אנטומית), כאבים בכתפיים, קושי (כאבים) בהרמת גפיים (גפה) עליונות, בעיית תפקוד מעיים, קושי התאפקות ברצון להתפנות, דלקת של עצב Sciatic, ועוד.

אז…בעזרת הבנת הסיבה ניתן לחזור לחיים רגילים ללא תרופות ולא לוותר על כלום!!

זכויות על מאמר של ד"ר יגאל וייסמן

 

 

לפרטים והרשמה


לפרטים והרשמה
Call Now Button