לימודי דיקור אוזן

אם טיפול בבעיה רפואית אורך זמן רב אך אין שיפור, לרוב הבעיה היא תופעת לוואי של בעיה עמוקה אחרת. לא משנה כמה זמן תטפלו בה, השיפור המיוחל לא יגיע. 

רפואה קונבנציונלית לא בנויה לביצוע מחקרים עמוקים כדי להגיע לשורש הבעיה, לא תמיד הרפואה הקונבנציונלית אפקטיבית.

 בפגישת אבחון ניתן לחקור ולהבין מה שורש הבעיה ובעזרת שיטה נוירו-סנסורית שפיתחתי, לטפל בה ולשפר את המצב, ולעתים קרובות לפתור את הבעיה לגמרי.

📣גבר בן 45. התעוררות בלילות עקב צורך בשירותים (השתנה). 2-3 פעמים כל לילה. לאחר 8 טיפולים שינה רצופה עד הבוקר. 📣אישה בת 42. דלקות ווגינליות כרוניות במשך 4 שנים. לאחר שבועיים של אנטיביוטיקה, חודש רגיעה ודלקת חוזרת. לאחר 8 טיפולים דלקות חלפו. מאז 6 שנים ללא. 📣אישה בת 37. אי-נוחות, לפעמים כאבים וכתוצאה אנאורגזמיה (אי יכולת לחוות אורגזמה) בקיום יחסי מין. לאחר 9 טיפולים חזרה לחיים מלאים והנאה מלאה 📣גבר בן 62. התכווצויות בשוקיים. היה משתמש קבוע בליריקה (לפני זה מגנזיום) עם שיפור של עד 60 %. לאחר 9 טיפולים התכווצויות נעלמו כמעט בכלל. ללא שימוש בתרופה.

 ניתן להמשיך עוד רבות במקרים דומים, אך אני מעדיף להציג באופן כללי אבחונים, שטופלו עם תוצאה מרבית: נימול בגפיים, כאבים במפרקי כפות ידיים, כאבים בקיום יחסי מין (במידה ובדיקות גינקולוגיות תקינות ואין בעיה אנטומית), כאבים בכתפיים, קושי (כאבים) בהרמת גפיים (גפה) עליונות, בעיית תפקוד מעיים, קושי בהתאפקות ברצון להתפנות, דלקת של עצב Sciatic, ועוד.

אז…בעזרת הבנת הסיבה ניתן לחזור לחיים רגילים ללא תרופות ולא לוותר על כלום!!

זכויות על המאמר שמורות לד"ר יגאל וייסמן

מסלול א' -20 מפגשים – בסיום תינתן תעודת מטפל מוסמך בדיקור אוזן 

יש אפשרות להרחיב למסלול ב' 

 

 

    לפרטים והרשמה


      לפרטים והרשמה
      Call Now Button