לימודי רפלקסולוגיה בדרום

על לימודי רפלקסולוגיה בדרום

רוצים ללמוד בדרום רפלקסולוגיה כתחום טיפול עיקרי או כטיפול תומך בטיפולי פיזיותרפיה, כירופרקטיקה וטיפול בשיטות עיסוי שונות? כדאי שתצרו קשר עם מכללת גודלמן לרפואה משלימה, ממרכזי הלימוד המובילים בתחומי הרפואה המשלימה בארץ. במכללה מציעים לימודי רפלקסולוגיה בדרום עם מסלול מעמיק ומקצועי שמועבר במסגרות קטנות, בהן צוות בכיר ומנוסה מעניק ליווי ויחס אישי לכל תלמיד. מסיימי הלימודים יקבלו תעודת הסמכה בינלאומית מטעם המכללה ומטעם אגדות הרפלקסולוגים בישראל.

מהי רפלקסולוגיה?

רפלקסולוגיה הינה שיטת טיפול מוכרת ומוערכת המבוססת על אבחון וטיפול בעיקר דרך כפות הרגליים, מתוך הנחה כי כפות הרגליים משקפות אזורים, מערכות ואברים שונים בגוף האדם. הטיפול עצמו מתאים לצרכים, בעיות ומצבים רפואיים שונים. בין היתר השיטה משמשת להרגעה, הפגת מתחים, דאגות וחרדות. כמו כן הטיפול ממריץ את מחזור הדם, מקל על תחושת עייפות ברגליים, מסייע בהרפיית שרירים, מקל על כאבים, מחזק את מערכת החיסון ועוד. הטיפול מתאים גם לתרפיה לאחר טיפולים פליאטיביים ולאחר ניתוחים. כמו כן, מטפלים רבים נעזרים בשיטה זו להקלת בעיות בריאותיות שונות כמו סכרת, אסתמה, כאבי ראש, מחלות לב, מחלות בדרכי נשימה עליונות ועוד.

 

מאפייני טיפול רפלקסולוגי

טיפול רפלקסולוגי מבוסס על טכניקות שונות של עיסוי ולחיצה על נקודות ספציפיות בכפות הרגליים וגם באוזניים ובידיים. הלחיצה על נקודות אלו יוצרת תגובה באברי גוף תואמים ותורמת לשיפור תפקודם. הנקודות השונות שבכפות הרגליים, ידיים ואוזניים מפורטות בתרשימים ייעודיים, שמסייעים בדיוק פעולות האבחון והטיפול. הייחוד של טיפול זה הינו ביכולתו להפעיל נקודות מאוד ספציפיות, להבדיל משיטת טיפול אחרות המפעילות אזורים יותר נרחבים בגוף.

 

קהל יעד

לימודי רפלקסולוגיה בדרום שמוצעים במכללה שלנו מיועדים לקהל מגוון, ביניהם אנשים ללא רקע  הרוצים לקבל הכשרה כמטפלים בכירים ברפלקסולוגיה ולעבוד בסיום הלימודים במסגרות פרטיות כעצמאים, דרך קופות חולים, מכוני ספא מרכזי שיקום ועוד. כמו כן מסלול הלימודים מוכר לפרשי צה"ל ולמורים בשנת שבתון, ובנוסף הלימודים מתאימים למטפלים מנוסים מתחומי עיסוי שונים, מכירופרקטיקה ופיזיותרפיה, שרוצים להעשיר את סל כליהם.

 

להרשמה ללימודי רפלקסולוגיה בדרום

להרשמה ללימודי רפלקסולוגיה בדרום, קבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו את פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם מכללת גודלמן לרפואה משלימה בטלפון  08-8663620 או במייל college@godelman.co.il.

 

 

לפרטים והרשמה


לפרטים והרשמה
Call Now Button