לימודי רפלקסולוגיה במרכז

אודות לימודי רפלקסולוגיה במרכז

גרים באזור המרכז ומבקשים ללמוד רפלקסולוגיה? כדאי שתכירו את מכללת גודלמן לרפואה המובילה בארץ בלימודי רפואה משלימה, שמציעה לימודי רפלקסולוגיה במרכז עם תעודת הסמכה לעבודה במקצוע בארץ ובחו"ל. הלימודים עצמם מתקיימים בכיתות קטנות ומצוידות על ידי צוות מנוסה, וכוללים תכנים עיוניים ומעשיים.

מסגרת מקצועית ללימודי רפלקסולוגיה

לימודי רפלקסולוגיה במרכז מתקיימים אצלנו בכיתות קטנות ומצוידות ומועברים על ידי צוות בכיר בעל ניסיון מעשי רב בתחום, המעניק ליווי ויחס אישי לכל תלמיד. המורים מספקים סל כלים פרקטי מקיף לאבחון וטיפול בשיטה, ובסיום מסלול הלימודים יקבלו הבוגרים תעודה מטעם המכללה ומטעם איגוד הרפלקסולוגים. תעודות אלו מוכרות בארץ ובחו"ל ומאפשרות לעבוד במסגרות שונות לרבות מרכזי שיקום, קופות חולים, מכוני ספא, מועדוני ספורט וכדומה. בנוסף, במכללה תעברו סטאז' במרפאה ואף יסייעו לכם למצוא עבודה בתחום. לימודי הרפלקסולוגיה מוכרים לפורשי צה"ל ולמורים בשנת שבתון, והם גם מבוקשים על ידי מטפלים בעיסוי, פיזיותרפיסטים וכירופרקטים.

 

אודות טיפולי רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה הינה שיטה לאבחון וטיפול בעיקר דרך כפות הרגליים, שמסייעת להרגעה והקלה במצבי מתח, חרדה, דיכאון ודאגה, וכן לשיפור איכות שינה, הרפיית שרירים, המרצת זרימת דם ועידוד תפקוד מערכת הלימפות, הקלה בכאבים וטיפול בבעיות ספציפיות שונות. מחקרים בתחום מצאו כי טיפולי רפלקסולוגיה תומכים בטיפול פליאטיבי לחולי סרטן, ורבים מוצאים שהטיפול יכול לסייע במצבים רפואיים שונים כמו סכרת או אסתמה. טיפולי רפלקסולוגיה גם מתאימים כטיפולים משלימים שתומכים בטיפולים רפואיים קונבנציונאליים.

הטיפול בשיטה זו מתבסס על הקבלה הקיימת בין כפות הרגליים לאברי ומערכות הגוף השונים, שמיוצגים בתרשימים מיוחדים. לכן מגע של לחיצה או עיסוי בנקודות החפיפה מוביל להקלת לחץ, ריפוי ואיזון האברים המקבילים בגוף. התהליך הטיפולי מתחיל באבחון דרך כפות רגליים הכולל התבוננות, מגע ותשאול. בהתאם לתוצאות האבחון נקבעת תוכנית טיפול מתאימה.

 

הרשמה ללימודי רפלקסולוגיה במרכז

להרשמה ללימודי רפלקסולוגיה במרכז, לעוד מידע וייעוץ מקצועי, השאירו פרטיכם באתר של המכללה, או צרו קשר עם מכללת גודלמן לרפואה משלימה בטלפון 08-8663620 או במייל college@godelman.co.il.

 

 

 

 

 

לפרטים והרשמה


לפרטים והרשמה
Call Now Button