השתלמויות בחו"ל במכללת גודלמן:

מכללת גודלמן הוקמה בשנת 1994, ומאז הקמתה, מכללת גודלמן,משתפת פעולה עם מכללות בתחום הרפואה המשלימה, ברחבי העולם.

מכללת גודלמן במשך שנים רבות מעבירה סמינרים וסדנאות במכללות בחו"ל.

הסטודנטים שלנו מקבלים הדרכות פרונטליות והדגמות מעשיות ממיטב המומחים במכללות האוניברסיטאות בתחומי הרפואה המשלימה.

אין צורך לפרט עד כמה ידע מעשי ופרקטי מסוג זה תורם לקריירה של הסטודנט בעתיד, זה נותן כלים רבים ומגוונים לחושקים בקריירת מטפל.

ההשתלמויות הן בנושאים מגוונים וחלק מההשתלמויות הן ייחודיות במכללת גודלמן, הטכניקות לטיפול הנלמדות בקורסים אלו מועברות על ידי מיטב המומחים עם שמות עולמיים.

ההשתלמויות מתקיימות שלוש-ארבע פעמים בשנה,אנחנו נוסעים למגוון ארצות- במדינות אלה אנחנו נוסעים לסנטוריום בעלי ש עולמי, אוניברסיטאות ומכללות מפורסמות.

ההשתלמויות מועברות בשפה האנגלית וישנה אפשרות לתרגום לעברית.

החבילה כוללת כרטיס טיסה, מגורים במלון ברמה גבוהה, וההכשרה המקצועית מותנת בקבלת תעודה בינלאומית.

 

סמינר בשיטת דורן- בגרמניה

מכללת GODELMAN בשיתוף פעולה עם Center of Dorn method -OrthoDorn – Zentrum Rosenheim– Germany מזמינים סטודנטים ממגמת עיסוי ורפלקסולוגיה להשתלמות וסטאג' בגרמניה.

ההשתלמות מועברת על ידי מיטב המומחים בגרמניה , בנושא שיטת דורן, שיטה ייחודית אשר פותחה על מנת לייצב את עצמות השלד והאגן במקומן בעזרת טכניקות טיפול מיוחדות.

ההשתלמות כוללת טיסה הלוך וחזור, כמו לינה במלון ברמה גבוהה, הכשרה מקצועית- אשר מותנת בקבלת תעודה בינלאומית, וטיול מאורגן עבור קבוצת התלמידים.

 


השתלמות בצ`כיה – נופש טיפולי ולימודי בצ'כיה

מריאנסקי לזנה (Marianske Lazne) ממוקמת במערב צ'כיה ונחשבת לאחת מערי המרחצאות הגדולות במדינה. העיירה, שתוכננה לפני כ-200 שנה, מוקפת הרים ויערות מרהיבים. אתר המרחצאות עצמו, הנמצא בגובה של כ-626 מטר מעל פני הים, נחשב למי שמימיו מסייעים בטיפול והקלה על מגוון מחלות: מחלות בדרכי הנשימה, בעיות גב, דלקות פרקים ועוד.

פרט לספא והמרחצאות, העיר פעילה ותוססת מאוד; תוכלו ליהנות בה מקונצרטים, תיאטרון מקומי, גלריות אמנות, מגוון של מגרשי טניס, גולף, בריכות שחייה ועוד.

החבילה כוללת: טיסה, לינה בבית מלון חצי פנסיון, 2 טיפולי רפואה משלימה ביום.


השתלמות בסין

מכללת GODELMAN מארגנת משלחת להשתלמות בסין בבית חולים Zhejiang Cinese Medical University.

הנסיעה כוללת טיסה, מגורים, השתלמות במשך שבועיים.

משתתפים מקבלים תעודה מטעם Zhejiang College of Traditional Chinese Medicine