סדנת טיפול בכוסות רוח

הסדנה תתקיים ב25.10.19 ביום ו' במכללת GODELMAN

ברפואה הסינית המושג רוח מתאר מצב נפשי. הסינים מחלקים את הרוח לשני מצבים. רוח פנימית הנמצאת בגוף, הבאה לידי ביטוי בצורות שונות כגון גזים, רעד הנמצא בגוף, סחרחורות ועוד. רוח חיצונית הנמצאת בחוץ ומשפיע על הגוף כגון מזג האוויר, רוח זו עלולה לחדור אל הגוף. רוח חיצונית הנכנסת לגוף באה לידי ביטוי בכאבים בשכמות, בגב או בחלק אחר בגוף הבא לידי ביטוי כחסימה של אנרגיה בערוצים בהם מופיע הכאב.

כוסות רוח מתאימות לאזורים שונים בגוף הנחת כוסות רוח נעשות בטכניקה המאפשרת להוציא את האוויר הכלוא בכוס ויצירת וואקום הגורם לכוס להיצמד לעור. הצמדת הכוס לעור ממריצה את מחזור הדם ומשפרות את זרימת הדם. השימוש בכוסות רוח מתבצע במספר אופנים: כוסות רוח מונחות, כוסות רוח זזות, כוסות רוח בשילוב של טיפולים אחרים כגון הקזת גם.

אנשים רבים שמעו על כוסות רוח, בעיקר גם כאלה שזכרו ששמעו מילה זו מסבתא או ממכר מבוגר.

נשמע קצת מפחיד לפעמים, אבל האמת, זה בכלל לא מפחיד, ואחרי טיפול שכזה, באמת מרגישים טוב, סליחה- לא טוב, אלא מצוין.

 למעט הסימנים על הגוף שנשארים אח"כ, – כך שזה לא יתאים לאיש או אישה  אשר הולכים  לפגוש בפעם הראשונה את המשלים\מה  שלו וחושבים  על ל"התפשט"  או לזוג שהולכים להתחתן בשבועיים הקרובים.. ( אל דאגה ! – הסימנים עוברים לאחר כשבועיים)

 כמובן , שישנם עוד מספר מקרים, ספציפיים, שבהן אין להעניק טיפול זה, מקרים אלה צריכים להילקח  בחשבון ע"י המטפל המוסמך והמודע לכך.

 כוסות רוח, הינן, כוסות היכולות להיות עשויות מזכוכית, קרני חיות, עץ במבוק או פלסטיק, אשר בעזרת מספר אמצעים , מוציאים מהן את הואקום ומצמידים אותן לאזורים שונים בגוף , לפי תלונת המטופל ואבחון המטפל.


לפרטים צרו קשר: 08-8663620

לפרטים והרשמה


לפרטים והרשמה
Call Now Button