סו גו'ק

"… ללמוד לחיות עם הכאב… "

 

"ללמוד לחיות עם הכאב" , לצערי מספר גדול של אנשים שמעו משפט הזה מהרופאים , משום שלרפואה הקונבנציונלית כיום אין פתרונות  טיפול במקרים מסוימים או טיפול מתלווה בתופעות ליווי שליליות.

יחד עם זאת, כאב, כתגובה של המוח לבעיות בגוף האדם , מפתח מצב פסיכו-אמוציונאלי  שגורם להתפתחות שלילית של מחלה המקורית ויצירת בעיות נוספות .

זאת אומרת מעגל סגור ,שמקשה על מוחו של האדם ללחום ולהתגבר על הבעיה המקורית.

במשך יותר מ- 3000 שנים, הקוריאנים פיתחו שיטת התמודדות  עם סוגי בעיות שונות, שמבוססת על יכולתו של המוח  להתגבר באופן עצמאי כמעת על רוב המחלות . שמה של השיטה הוא  SU JOK  ( SU – כף היד , JOK – כף הרגל ).

כפי שציינתי, כאב- זה תגובה של המוח לבעיה שמתרחשת בגוף האדם .  הקוריאנים גילו שכף היד והרגל הם השתקפות של גוף האדם לכן הן מגיבות בכאב לכל מיני בעיות בריאות.

לחיצה על נקודות, המשקפות את איברים תגרום להרגשת כאב רק אם האיבר, שתואם לאזור זה של כף היד או הרגל נמצא במצב פתולוגי ( חולה) באופן חריג או ( וזה מאוד חשוב !) נמצא בתחילת הליך הפתולוגי .

הריפוי דרך אותן נקודות מתבצע באמצעות : מחטים  מיוחדים ,עיסוי ע"י מקלון, חימום נקודתי, צביעה , מגנטים ועוד…

לעומת דיקור סיני שמתבצע באזור גיאוגרפי של האיבר הבעייתי , דיקור של SU JOK מתבצע על כף היד וכף הרגל בלבד . לכן אין סכנה לגרימת נזק למטופל .

צריך לציין ש-SU JOK אינו מיועד להורדת הכאבים אלא לריפואי של בעיה המקורית .

מטפלי SU JOK מרפאים בהצלחה במדינות העולם וגם בישראל קיים ארגון של מטפלי SU JOK כבר מעל  10 שנים.

 

ארגוני SU JOK בעולם מחליפים ידע וניסיון .נכון להיום יש כבר ניסיון עשיר בריפוי מחלות כמו: מיגרנות , פחדים ,הפרעות שינה, הפרעות פסיכו-אמוציונליות, בעיות גב ,תוצאות של שטף דם במוח, תוצאות של אירוע מוחי, דלקות פרקים, פצעים, בעיות עור, בעיות צוואר, בעיות במערכת העיכול, בעיות מין, בעיות במערכת העצבים, רפואה מונעת, ועוד.

 

אצלנו במכללת גודלמן לרפואה משלימה  מלמדים קורס סו-ג'וק באופן תאורטי ומעשי יחד.

ניסיון קליני של דר' ויסמן הוכיח יעלות של שיטה בשימוש על כף היד בלבד. וזה הופך את השיטה לנגישה יותר, נוחה יותר ללא פגיעה  ביעלות.

36 שעות לימוד יעניקו לכם יכולת להתחיל לקבל פציינטים ולהנות יחד אתם מתוצאות.

יש לציין ששילוב של דיקור סו-ג'וק עם דיקור אוזן מעלה את יעילותה ומרחיב את אפשרויותיה בהרבה.

למידע נוסף על הקורס היכנסו https://www.godelman.co.il/%d7%a1%d7%95-%d7%92%d7%95%d7%a7/

או התקשרו 08-8663620

*זכויות המאמר שמורות לד"ר יגאל ויסמן

 

לפרטים והרשמה


לפרטים והרשמה
Call Now Button