עיסוי ספורטאים לימודים

בעשורים האחרונים חלו שינויים רבים בספורט התחרותי, ובענפי הספורט השונים מבינים שיש לשלב אנשי תמיכה אשר יעזרו לספורטאים להגיע להישגים הגבוהים ביותר. כיום לכל קבוצה או ספורטאי מקצועי יש פסיכולוג ספורט לשיפור ההישגים באופן מנטלי, מאמן כושר וכמובן גם מעסה ספורט (ספורט-תרפיסט). עיסוי ספורט תומך בפעילות השוטפת לפני ואחרי האימון, בזמן תחרויות ובמקרים של פציעה. תפקיד המעסה הוא ללוות באופן שוטף ויומיומי את הספורטאי.

למידע נוסף לחצו כאן

העיסוק המאומץ בספורט הוא בעל יתרונות רבים הן לגוף והן לנפש, אך, לצד יתרונות אלה, יש גם סיכונים, ספורטאים חובבנים ומקצועיים עשויים להיפצע במהלך הפעילות הספורטיבית – פציעות אלה מתרחשות בכל ענפי הספורט: כדורגל, כדורסל, ג'ודו, רקדנים, אתלטיקה ועוד.

עיסוי ספורטאים – לימודים

 אז מה לומדים בקורס עיסוי ספורט?

בקורס מיוחד זה לומדים נושאים רבים ומגוונים:

  • ידע תיאורטי – לימוד תיאורטי של אנטומיה, פיזיולוגיה, אורתופדיה, פתולוגיה.
  • עיסוי – לימוד טכניקות עיסוי בסיסיות ומתקדמות.
  • שיטות אבחון של פציעות (פיענוח של צילומי רנטגן ).
  • טכניקות מיוחדות – יישום שיטות טיפוליות ייחודיות (מדיטציה, נשימות ועוד).
  • דמיון מודרך – שימוש בכלים מהפסיכולוגיה באמצעות דמיון מודרך.
  • פציעות ספורט – לימוד מעמיק כיצד לטפל בפציעות ספורט שונות (חבישות, חימום וקירור האזור הפגוע ועוד)
  • שיקום – דרכי השיקום של הספורטאי לאחר הפציעה.
  • סטאז' – השתתפות בהתנסות מעשית כולל סטאז' מעשי בקבוצות ספורט.

עיסוי ספורטאים לימודים

מהם תנאי הקבלה לקורס עיסוי ספורטאים?

הדרישות ללימודים הן 12 שנות לימוד. אין דרישה לידע קודם או ניסיון כלשהו בתחום והקורס פתוח לאנשים המעוניינים ללמוד תחום מרתק ומעניין זה.

איזה תעודה מקבלים בסיום הקורס?

למסיימי הקורס שעמדו בהצלחה בדרישות הלימודיות תוענק בסופו תעודת מטפל מוסמך בעיסוי שוודי/רפואי מוסמך מטעם מכללת גודלמן.

האם ניתן ללמוד קורס עיסוי ספורטאים בשעות הבוקר או גם בערב?

אנו מודעים לקצב החיים המהיר ולכן תוכנית הלימודים במכללת גודלמן מוצעת במסלולים גמישים של בוקר או ערב. הקורס כולל גם תכנים מעשיים וגם עיוניים שמועברים בקבוצות לימוד קטנות, בכיתות ובמרפאה עצמה, ע"י צוות של מטפלים מנוסה מאד ובכיר.

בשנת 1994 הקים ד"ר שמעון גודלמן את מכללת גודלמן לרפואה משלימה, בה מתקיימים לימודי בוקר וערב, בקבוצות לימוד מצומצמות, כיתות נוחות בהם הסטודנטים רוכשים ידע תיאורטי וניסיון עבודה. במסגרת הלימודים, מומחים ובעלי מקצוע מהטובים בתחומם מעבירים את השיעורים בצורה ברורה וקשובה. כל סטודנט זוכה לליווי צמוד ויחס אישי. בגמר הלימודים מקבלים הבוגרים, תעודה בינלאומית המאפשרת לעבוד בתחום בארץ ובחו"ל. אם אתם מעוניינים לדעת עוד על עיסוי ספורטאים ופרטים נוספים, נשמח אם תתקשרו איתנו קשר בטלפון: 08-8663620 או תצרו איתנו קשר כאן.

לפרטים והרשמה


לפרטים והרשמה
Call Now Button