עיסוי רפואי

עיסוי רפואי מתמקד בבעיה מסוימת ומטפל בבעיה זו, לאחר שהמטופל הביא דיאגנוזה והערכה ממטפל מוסמך לעיסוי רפואי ו/או רופא ונקבעה תוכנית לטיפול ולשיקום. מכאן שמו של עיסוי רפואי/ טיפולי.

ישנן הרבה בתי ספר/תוכניות שמלמדות עיסוי רפואי כטכניקה. עיסוי רפואי הוא כלל הטכניקות עיסוי שמיועדות לטפל בתנאים רפואיים מסוימים של המטופל.

אין טכניקה אחת מסוימת לטיפול באמצעות עיסוי רפואי. עיסוי רפואי הוא כל טכניקה שמטפל מוסמך יודע ומוסמך לטפל באמצעותה, ומיישם אותה על התנאים המיוחדים שאיתן הגיע המטופל, לטיפול בבעיה המסוימת ובתוצאות המיוכלות.

הבנת יחסי מטפל מטופל וסוג העיסוי-

מכיוון שעיסוי רפואי מתמקד בריפוי/הרגעת מקור הכאב. מכאן יש הבדל באיזו אינטראקציה ימשיך הטיפול.

למשל יתכן והרופא הפנה אותך לטפל בבעיה ואפילו נתן הוראה בסוג הטיפול. בנוסף, יתכן כי חברת הביטוח שלך מממנת חלק מהביקורים, בציפייה שהביקורים יעזרו לטפל במקור לכאב/ חולי או בעיה קיימת. להבדיל מעיסוי ספא שהוא חוויה מרגיעה עם מטרה להוריד מתח ולהשרות רוגע על הגוף.

מיקוד הצרכים באמצעות שיטות שונות-

בעוד שעיסוי ספא יכול להרגיש כמו עיסוי רפואי, מכיוון שבמטרות של שני סוגי עיסויים אלו שונות, גם הטכניקות יהיו שונות. במהלך ביקור ספא, תהנו מעיסוי שוודי המקורי שהוא עיסוי בסיסי, ותהנו מתחושת רוגע כללית בגוף. בעוד שבעיסוי רפואי, המטפל ישתמש בטכניקות רחבות יותר, כמו עיסוי נקודתי, כאבים ודלקות כרוניות בשרירים שזהו טיפול ברקמות הרכות, לריפוי הכאב.

דע למצוא ולהתמקד בנסיבות הספציפיות שלך-

בנושא הטכניקות, גורם נוסף היכן ניתן למצוא את ההבדל בין שני סוגי העיסויים, הוא כיצד ייקבע הטיפול, בהתחשב בצרכים האישיים שלך. שקול איך רץ למרחקים ארוכים עשוי לחפש עיסוי רפואי להתמודדות עם פגיעה קשה במהלך השנה שלהם. יחד עם זאת, מישהו שעבר תאונת דרכים יכול להיות בעל צרכים שונים לחלוטין בגלל פגיעה בצוואר.

משך הטיפול עבור תוצאות בריאותיות-

בנוסף תמצא הבדל בתדירות הביקורים. מכיוון שישנה תוכנית ממוקדת במהלך הטיפול בעיסוי רפואי, תהיה לך מטרה המבוססת סביב תוצאה בריאותית וכוללת סדרה של ביקורים מתוזמנים לעומת ביקור ספא לא סדיר.

האם יש לך צורך בעיסוי רפואי, אך אינך יודע עדיין לאן לפנות?

התקשר אלינו ונקבע לך פגישת יעוץ לטיפול מקצועי המתמקד בבעיה הספציפית שלך.

לפרטים והרשמה


לפרטים והרשמה
Call Now Button