קורס עיסוי שוודי

על קורס עיסוי שוודי

במכללת גודלמן לרפואה משלימה מעבירים קורס עיסוי שוודי מקצועי שבוגריו יכולים לטפל באופן עצמאי במרפאות לרפואה משלימה, מכוני ספא ועוד. הקורס מיועד לזכאים לשתיים עשרה שנות לימוד לפחות, והוא מועבר על ידי צוות מיומן בעל ניסיון מעשי נרחב, בכיתות קטנות ומצוידות, עם יחס ולווי אישי לכל תלמיד. כמו כן הלימודים מוצעים במסגרת קורס יום או ערב ובוגריו יקבלו תעודת מטפל שוודי מוסמך מטעם המכללה.

מה נלמד בקורס?

במסגרת קורס עיסוי שוודי במכללה ילמדו המשתתפים תכנים עיוניים ומעשים שונים, יתנסו בתרגול קבוצתי ואישי, ישתתפו בטיפולים במרפאה ועוד. תכני הקורס כוללים בין היתר לימוד ויישום טכניקות עיסוי שונות, גישה נכונה למטופל ולגוף האדם, ישום סוגים שונים של שמנים אתרים, וכן התמודדות עם התנגדות מטופל לשיתוף פעולה, לימוד טכניקות טיפול ייחודיות כמו עבודה עם נשימות ומדיטציה. בנוסף יוכרו חוקיות שקיימת בטבע, כוחות הפועלים ביקום ויחסם אל האדם, הכרה וטיפול עם מרכזי אנרגיה, תדרים וצ'אקרות, שימוש בדמיון מודרך ועוד.

 

משמעותו של עיסוי שוודי

עיסוי שוודי הינו שיטת טיפול הוליסטיות במגע שפותחה כבר במאה השמונה עשרה על ידי סייף שוודי שגילה דרך לרפא פציעה ממנה סבל במפרקים. השיטה מבוססת על הנעת מפרקים ורקמות רכות, שנעשה בה שימוש גם בעיסוי רפואי. הטיפול כולל הנעה של אברים, תנועות של לישה ומגע מלטף ורך. עיסוי זה מפעיל אברים ומערכות שונות בגוף וכך תורם לאיזון הגוף, שיפור זרימת דם, הרפיית מתח שרירי, מגמיש רקמות חיבור, מקטין לחץ, מרגיע את מערכת עצבים וכך יוצר תחושות של נינוחות ורוגע. בנוסף יש הנעזרים בעיסוי שוודי להקלה על כאבי ראש, שיפור ערנות ויכולת ריכוז, שיפור מצב רוח וכדומה.

 

מהלך טיפול שוודי

טיפול שוודי אורך בממוצע בין עשרים לארבעים דקות. הוא מתחיל עם מטופל ששוכב על בטנו עם ביגוד מינימאלי כשהוא מכוסה בסדין או מגבת. הטיפול יכול להיות כללי או ממוקד בצרכים ספציפיים של המטופל. בנוסף, בטיפול נעשה שימוש בשמני עיסוי ושמנים אתרים והוא משלב טכניקות שונות של הנעה, מגע ועיסוי לרבות חיכוך, לישה, ליטוף והקשה.

 

להרשמה לקורס עיסוי שוודי

להרשמה לקורס עיסוי שוודי, לעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו את הפרטים שלכם באתר המכללה, או צרו קשר עם מכללת גודלמן לרפואה משלימה בטלפון 08-8663620 או במייל college@godelman.co.il.

    לפרטים והרשמה


      לפרטים והרשמה
      Call Now Button